Dobitnici nagradne igre "Kandit i Una vode te u Disneyland"

Dobitnici nagradne igre "Kandit i Una vode te u Disneyland" su:

1. nagrada: 1 x obiteljsko putovanje u Disneyland (Francuska). Termin navedenog putovanja je 17-22.06.2018.
Anto Anušić, Zagreb

2. nagrada 1 x Sony Play Station 4
Filip Šmit, Osijek

3.- 102. nagrada-Unicorn „Magic box”
David Smiljanić, Koprivnica
Nika Tenšek, Zagreb
Niko Kraljević, Osijek
Petra Hrenović, Sesvete
Željka Komuš Besednik, Zagreb
Danijel Krezić, Dugo Selo
Vida Samardžija, Karlovac
Marija Bljakaj, Slatina
Kristina Filep, Novska
Lidija Matašić, Zagreb
Ivana Juričić, Strmec Samoborski
Irena Sonički,Topusko
Marina Pavlić, Zagreb
Ivana Dandić, Posavski Podgajci
Jasna Kovačević, Vukovar
Tomislava Nikić, Sveta Nedelja
Noemi Kotris, Osijek
Larisa Šustek, Našice
Krunoslav Vrdoljak, Osijek
Marina Svoboda, Velika Gorica
Nika Anzić, Karlovac
Alen Ivanković, Osijek
Irena Juretić, Velika Gorica
Zvonko Moslavac,Virovitica
Marin Car, Zadar
Marko Perković, Dugo Selo
Maja Biondić Petričević, Zadar
Maja Jarić, Prelog
Vlasta Vidmar, Slavonski Brod
Zlatan Stilinović, Zagreb
Nenad Pokos, Zagreb
Dan Jagić, Sali Dugi Otok
Nikolina Pecotić, Zagreb
Patricija Hrgović, Cerna
Neva Hozmec, Čakovec
Vita Horvat, Ludbreg
Dunja Oualibou Harapin, Zagreb - Podsused
Lana Ivandić, Osijek
Ivana Martinez, Varaždin
Marija Mršić, Slavonski Brod
Sara Bomoštar, Zagreb
Goran Domitrović, Zagreb
Anđelko Vrbanić, Velika Gorica
Magdalena Vrančić, Samobor
Marcela Filipi Peroš , Zagreb
Lora Cindrić, Duga Resa
Lucijan Kostrenčić, Rijeka
Marija Čižmešija, Donja Dubrava
Kiara Turković, Pisarovina
Esmeralda Moravec, Čavle
Lea Aščić, Dugo Selo
Nika Bagarić, Osijek
Jasna Hladnić, Virje
Mara Bašić, Bestovje
Anita Beljak, K.Sućurac
Kiana Blagajac, Karlovac
Petra Vladić, Mahično
Danijela Šarić, Privlaka Slavonija
Lena Badnjević, Dubrava
Krešimir Bojić, Rijeka
Asja Kebić, Slavonski Brod
Jana Brizić, Split
Marijana Kožul, Zagreb
Ivana Ćuk, Osijek
Andreja Karaica, Osijek
Nela Smiljanić, Topolovac
Niki Pintarić, Varaždin
Anita Štivić, Stari Jankovci
Lana Kaptein, Semeljci
Margareta Maradin Ivanić, Duga Resa
Zlatko Hojsak, Koprivnica
Anisija Antonić, Dalj
Dorotea Imprić, Strmec Samoborski
Ana Kosić , Viškovo
Ivona Ričko, Zagreb
Nataša Rap, Slatina
Rena Vlašić, Rijeka
Elena Periš, Split
Matea Zorić, Benkovac
Damir Franjević, Sisak
Nikša Divić, Zagreb
Karolina Stričević, Rijeka
Ana Gracin, Primošten
Petra Sarajlić, Osijek
Lucija Mihaljinec, Belišće
Snježana Pivac, Osijek
Jasenka Mandek Horvatić, Zagreb
Lea Šavle , Rijeka
Olivera Pinter, Osijek
Antonija Čirjak, Benkovac
Mihaela Nović, Zagreb
Milka Rakarić, Topusko
Anna Smažil, Skrad
Zdenka Gerber, Osijek
Snježana Polanec, Bilje
Vanessa Knežević, Vinkovci
Danijela Paštrović, Zadar
Iris Kiš, Koprivnica
Karin Žiković, Poreč
Eva Dokleja, Čakovec

Ostale objave